banner
 

 » Üyelik Sistemi
 » Avantajlar
 » 24 Kasım Eğitimciler
 » 14 Mart Tıp Tenis Turnuvası
 » Öğrenci Kupası
 » Expat Tennis Cup
 » Açık Alanya Tenis Turnuvası
 » Kayak
 » Dalış
 » Off-Road
 » Karting
 » Rüzgar Sörfü
 » Su Sporları
 » Yaz Okulu
 » Kış Okulu
 » Performans Tenisi
 » Bireysel Ders
 » Grup Dersi
 » Partnerlik
 » İletişim Bilgileri
      Antrenörlerimiz
      Okul Sporları
      İnsan Kaynakları
      Başvurular
    ANKET

Hangi marka raket kullanıyorsunuz
Prince
Wilson
Babolat
Dunlop
Head
Völkl
Yonex
Fischer
Diğer

Bu ankete 659 kişi katıldı

    SAYAÇ
 Ziyaretçi : 1055930
  Ip : 54.198.158.24
  Online  

 
   FUTBOL YILDIZ ERKEK
Kategori:  FUTBOL YILDIZ ERKEK
Eklenme Tarihi: 20.12.2013
Yer  
 
 FUTBOL YILDIZ ERKEK
 

2013-2014 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 

OKUL SPORLARI ORGANİZASYONU  ALANYA YILDIZLAR FUTBOL

GRUPLAR VE FİKSTÜR

 

           

 

KÜÇÜK ERKEKLER(K.E.)

 

A GRUBU

 

B GRUBU

 

C GRUBU

 

D GRUBU

1

OBA HACIKADİROĞLU O.O.

1

MAHMUTLAR O.O.

1

50. YIL AHMET KEŞOĞLU O.O.

1

AYŞEN CENGİZ URFALIOĞLU O.O.

2

MAHMUTLAR H.ÜLKER O.O. 

2

ÇIPLAKLI O.O. 

2

OBAKÖY O.O. 

2

ATATÜRK O.O.

3

CİKCİLLİ M.E. ÖNCÜ O.O.

3

DEMİRTAŞ CUMHURİYET O.O. 

3

SUGÖZÜ CEMAL COŞKUN O.O.

3

DR. ŞAHİN BİRSEL BİÇER O.O

4

HAYATE HANIM O.O. 

4

DEĞİRMENDERE O.O.

4

KARGICAK O.O. 

4

MELAHAT SEHER O.O.

 

 

 

 

 

 

 

 

TARİH

SAAT

YER

KTG

TAKIMLAR

SONUÇ

15/01/2014 ÇARŞAMBA

10.00

OBAGÖL                1 NOLU SAHA

Y.E.

OBA HACIKADİROĞLU O.O.

A

1

 

A

4

HAYATE HANIM O.O. 

 

 

"

Y.E.

MAHMUTLAR H.ÜLKER O.O. 

A

2

 

A

3

CİKCİLLİ M.E. ÖNCÜ O.O.

 

 

"

Y.E.

MAHMUTLAR O.O.

B

1

 

B

4

DEĞİRMENDERE O.O.

 

 

10.00

OBAGÖL                2 NOLU SAHA

Y.E.

ÇIPLAKLI O.O. 

B

2

 

B

3

DEMİRTAŞ CUMHURİYET O.O. 

 

 

"

Y.E.

50. YIL AHMET KEŞOĞLU O.O.

C

1

 

C

4

KARGICAK O.O. 

 

 

"

Y.E.

OBAKÖY O.O. 

C

2

 

C

3

SUGÖZÜ CEMAL COŞKUN O.O.

 

 

16/01/2014 PERŞEMBE

10.00

OBAGÖL                1 NOLU SAHA

Y.E.

AYŞEN CENGİZ URFALIOĞLU O.O.

D

1

 

D

4

MELAHAT SEHER O.O.

 

 

"

Y.E.

ATATÜRK O.O.

D

2

 

D

3

DR. ŞAHİN BİRSEL BİÇER O.O

 

 

"

Y.E.

OBA HACIKADİROĞLU O.O.

A

1

 

A

3

CİKCİLLİ M.E. ÖNCÜ O.O.

 

 

10.00

OBAGÖL                2 NOLU SAHA

Y.E.

MAHMUTLAR H.ÜLKER O.O. 

A

2

 

A

4

HAYATE HANIM O.O. 

 

 

"

Y.E.

MAHMUTLAR O.O.

B

1

 

B

3

DEMİRTAŞ CUMHURİYET O.O. 

 

 

"

Y.E.

ÇIPLAKLI O.O. 

B

2

 

B

4

DEĞİRMENDERE O.O.

 

 

17/01/2014 CUMA

10.00

OBAGÖL                1 NOLU SAHA

Y.E.

50. YIL AHMET KEŞOĞLU O.O.

C

1

 

C

3

SUGÖZÜ CEMAL COŞKUN O.O.

 

 

"

Y.E.

OBAKÖY O.O. 

C

2

 

C

4

KARGICAK O.O. 

 

 

"

Y.E.

AYŞEN CENGİZ URFALIOĞLU O.O.

D

1

 

D

3

DR. ŞAHİN BİRSEL BİÇER O.O

 

 

10.00

OBAGÖL                2 NOLU SAHA

Y.E.

ATATÜRK O.O.

D

2

 

D

4

MELAHAT SEHER O.O.

 

 

"

Y.E.

OBA HACIKADİROĞLU O.O.

A

1

 

A

3

CİKCİLLİ M.E. ÖNCÜ O.O.

 

 

"

Y.E.

CİKCİLLİ M.E. ÖNCÜ O.O.

A

3

 

A

4

HAYATE HANIM O.O. 

 

 

20/01/2014 PAZARTESİ

10.00

OBAGÖL                1 NOLU SAHA

Y.E.

MAHMUTLAR O.O.

B

1

 

B

2

ÇIPLAKLI O.O. 

 

 

"

Y.E.

DEMİRTAŞ CUMHURİYET O.O. 

B

3

 

B

4

DEĞİRMENDERE O.O.

 

 

"

Y.E.

50. YIL AHMET KEŞOĞLU O.O.

C

1

 

C

2

OBAKÖY O.O. 

 

 

10.00

OBAGÖL                2 NOLU SAHA

Y.E.

SUGÖZÜ CEMAL COŞKUN O.O.

C

3

 

C

4

KARGICAK O.O. 

 

 

"

Y.E.

AYŞEN CENGİZ URFALIOĞLU O.O.

D

1

 

D

2

ATATÜRK O.O.

 

 

"

Y.E.

DR. ŞAHİN BİRSEL BİÇER O.O

D

3

 

D

4

MELAHAT SEHER O.O.

 

 

21/01/2014 SALI

11.00

OBAGÖL                1 NOLU SAHA

Y.E.

A GRUBU BİRİNCİSİ

Ç.F.

C GRUBU İKİNCİSİ

 

 

12.00

Y.E.

B GRUBU BİRİNCİSİ

Ç.F.

D GRUBU İKİNCİSİ

 

 

11.00

OBAGÖL                2 NOLU SAHA

Y.E.

C GRUBU BİRİNCİSİ

Ç.F.

A GRUBU İKİNCİSİ

 

 

12.00

Y.E.

D GRUBU BİRİNCİSİ

Ç.F.

B GRUBU İKİNCİSİ

 

 

22/01/2014 ÇARŞAMBA

11.00

OBAGÖL                1 NOLU SAHA

Y.E.

A 1 -C 2 GALİBİ

Y.F.

B 1 - D 2 GALİBİ

 

 

12.00

Y.E.

C 1 - A 2 GALİBİ

Y.F.

D 1 - B 2 GALİBİ

 

 

23/01/2014 PERŞEMBE

11.00

OBAGÖL                1 NOLU SAHA

Y.E.

A 1 - C 2 / B 1 - D 2 MAĞLUBU

3.LÜK

C 1 - A 2 / D 1 - B 2 MAĞLUBU

 

 

12.00

Y.E.

A 1 - C 2 / B 1 - D 2 GALİBİ

F.

C 1 - A 2 / D 1 - B 2 GALİBİ