banner
 

 » Üyelik Sistemi
 » Avantajlar
 » 24 Kasım Eğitimciler
 » 14 Mart Tıp Tenis Turnuvası
 » Öğrenci Kupası
 » Expat Tennis Cup
 » Açık Alanya Tenis Turnuvası
 » Kayak
 » Dalış
 » Off-Road
 » Karting
 » Rüzgar Sörfü
 » Su Sporları
 » Yaz Okulu
 » Kış Okulu
 » Performans Tenisi
 » Bireysel Ders
 » Grup Dersi
 » Partnerlik
 » İletişim Bilgileri
      Antrenörlerimiz
      Okul Sporları
      İnsan Kaynakları
      Başvurular
    ANKET

Hangi marka raket kullanıyorsunuz
Prince
Wilson
Babolat
Dunlop
Head
Völkl
Yonex
Fischer
Diğer

Bu ankete 687 kişi katıldı

    SAYAÇ
 Ziyaretçi : 1103115
  Ip : 34.228.41.66
  Online  

 
   FUTBOL GENÇ ERKEK
Kategori:  FUTBOL GENÇ ERKEK
Eklenme Tarihi: 22.12.2013
Yer  
 
 FUTBOL GENÇ ERKEK
 
2013-2014 EĞİTİM ÖĞRETİM YILI 
OKUL SPORLARI ORGANİZASYONU ALANYA GENÇLER FUTBOL
GRUPLAR VE FİKSTÜR
 
GENÇ ERKEKLER (G.E..)
  A GRUBU   B GRUBU   C GRUBU          
1 N.SOYDAN TİCARET MESLEK LİSESİ 1 ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ 1 OKURCALAR B.H.CÖMERTOĞLU Ç.P.L   
2 ALANYA LİSESİ 2 MAHMUTLAR Ş. KAPT.ANADOLU LİSESİ 2 A. ALAADDİNOĞLU ANADOLU LİSESİ  
3 ÜMİT ALTAY OTELCİLİK VE TML 3 KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ 3 KONAKLI C.KUYUMCU SML  
 
TARİH SAAT YER KTG TAKIMLAR SONUÇ
07/01/2014 SALI 10.00 OBAGÖL  FUTBOL SAHASI G.E. N.SOYDAN TİCARET MESLEK LİSESİ A 1   A 2 ALANYA LİSESİ    
" G.E. ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ B 1   B 2 MAHMUTLAR Ş. KAPT.ANADOLU LİSESİ    
" G.E. OKURCALAR B.H.CÖMERTOĞLU Ç.P.L  C 1   C 2 A. ALAADDİNOĞLU ANADOLU LİSESİ    
08/01/2014 ÇARŞAMBA 10.00 OBAGÖL  FUTBOL SAHASI G.E. ÜMİT ALTAY OTELCİLİK VE TML A 3   A 1 N.SOYDAN TİCARET MESLEK LİSESİ    
" G.E. KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ B 3   B 1 ENDÜSTRİ MESLEK LİSESİ    
" G.E. KONAKLI C.KUYUMCU SML C 3   C 1 OKURCALAR B.H.CÖMERTOĞLU Ç.P.L     
09/01/2014 PERŞEMBE 10.00 OBAGÖL  FUTBOL SAHASI G.E. ALANYA LİSESİ A 2   A 3 ÜMİT ALTAY OTELCİLİK VE TML    
" G.E. MAHMUTLAR Ş. KAPT.ANADOLU LİSESİ B 2   B 3 KIZ TEKNİK VE MESLEK LİSESİ    
" G.E. A. ALAADDİNOĞLU ANADOLU LİSESİ C 2   C 3 KONAKLI C.KUYUMCU SML    
  A GRUBU BİRİNCİSİ BAY  
  B GRUBU BİRİNCİSİ BAY  
10/01/2014 CUMA 11.00 OBAGÖL  FUTBOL SAHASI G.E. C GRUBU İKİNCİSİ Ç.F. B GRUBU İKİNCİSİ    
12.00 G.E. A GRUBU İKİNCİSİ Ç.F. C GRUBU BİRİNCİSİ    
13/01/2014 PAZARTESİ 11.00 OBAGÖL  FUTBOL SAHASI G.E. A 1 Y.F. C 2 - B 2 GALİBİ    
12.00 G.E. B 1 Y.F. A 2 - C 1 GALİBİ    
14/01/2014 SALI 11.00   G.E. A 1 / C 2 - B 2 MAĞLUBU 3.LÜK B 1 / A 2 - C 1 MAĞLUBU    
12.00 G.E. A 1 / C 2 - B 2 GALİBİ F. B 1 / A 2 - C 1 GALİBİ    
 
ÜÇÜNCÜLÜK VE FİNAL MAÇLARININ YERİ SONRADAN BELİRLENECEKTİR